Нові Kia Sportage та Kia Optima отримали 5 зірок з безпеки за підсумками тестів EuroNCAP

Дві новинки бренду Kia – Sportage та Optima – здобули високі оцінки в усіх тестах EuroNCAP. Нові Kia Sportage та Kia Optima отримали 5 зірок з безпеки за підсумками тестів EuroNCAP Європейська програма оцінки безпеки нових автомобілів — Euro NCAP (European New Car Assessment Programme), що є однією з найавторитетніших в Європі, оприлюднила результати тестування новинок бренду Kia. За результатами багатосторонніх та суворих тестів, моделі Kia Sportage та Kia Optima отримали максимальний рейтинг безпеки — 5 зірок.

Обидві моделі продемонстрували високі результати в усіх тестах. Причому дослідження рівня безпеки здійснювалось для базових комплектацій. Протестовані автомобілі не були обладнані додатковими опціями такими, наприклад, як система автоматичного гальмування AEB, що гарантує додатковий захист для пасажирів та пішоходів.

Sportage За підсумками ретельних випробувань, Kia Sportage отримав 90% за захист водія та дорослих пасажирів, 83% за захист дітей, 66% за захист пішоходів та 71% за роботу допоміжних систем безпеки. Для Kia Optima ці показники становлять відповідно 89%, 86%, 67% та 71%.

Новий Kia Sportage є одним з найбільш досконалих компактних кросоверів у світі. Четверте покоління моделі отримало сучасний дизайн, просторіший інтер’єр та велику кількість різноманітних вдосконалень, які дозволять новому Kia Sportage запропонувати набір характеристик, що раніше були доступні лише в автомобілях преміум-класу. Більше про новий Kia Sportage в Україні дізнайтесь тут. Також – дізнайтесь більше про новий Kia Sportage з ексклюзивним пакетом GT Line!  

Optima А оновлена Kia Optima суттєво додала в дизайні, комфорті та економічності, що ще більше посилює її позиції в сегменті великих седанів. Переглянути відеоролик.

Більш детально з результатами тестувань та відеоматеріалами можна ознайомитись тут:

Kia Sportage:

http://www.euroncap.com/ru/results/kia/sportage/22033

https://www.youtube.com/watch?v=dinp6dhJa5I

Kia Optima:

http://www.euroncap.com/ru/results/kia/optima/22032

https://www.youtube.com/watch?v=YDIqEmeiKJo

Програма Euro NCAP заснована в 1997 році Міністерством транспорту Великобританії. Її членами є уряди Великобританії, Франції, Німеччини, Швеції, Нідерландів, Іспанії та Італії, а підтримку діяльності здійснюють Європейська комісія та ряд автомобільних і громадських організацій Євросоюзу.

Для оцінки рівня безпеки автомобілів використовується п’ятизіркова рейтингова система, що базується на серії тестів. Найвищою є оцінка в 5 зірок, що означає відмінний за усіма показниками рівень протиаварійного захисту та гарну оснащеність технологіями запобігання зіткнень.

Euro NCAP присуджує зірки за підсумками чотирьох окремих тестів: захист дорослих пасажирів, захист дітей, захист пішоходів та робота допоміжних систем безпеки. Для цього здійснюють перевірку надійності автомобіля під час фронтального зіткнення на швидкості 64 км/год з 40% перекриттям (на задньому сидінні розміщують манекени, які імітують трирічну та півторарічну дитину), лобового зіткнення з твердою перешкодою на швидкості 50 км/год зі 100% перекриттям, бокового удару на швидкості 50 км/год та бокового зіткнення зі стовпом на швидкості 32 км/год. Також здійснюється імітація зіткнення з пішоходом на швидкості 40 км/год.

Посмотрите объявления о продаже б/у авто в Украине, кредит на авто, рассрочка и другие выгодные предложения: